Meble Kuchenne

W salonach meblowych HEBAN znajdziesz szeroki wybór mebli kuchennych.

Oferujemy szeroki wybór szafek, mebli do zabudowy, meble modułowe oraz wykonane pod klienta. Meble dostępne na zamówienie oraz w sprzedaży bezpośredniej.

Posiadamy własne studio kuchni, gdzie wykonamy dla Państwa profesjonalny projekt.
Nie musisz czekać na dostawę!

Semi Line

Dostępne w sieci naszych salonów!

System mebli Kuchennych Semi Line składa się z: szafek dolnych: narożnikowa, wysoka, wąska z szufladami, pod zlw, pod zabudowę zmywarki i piekarnika. Szafek wiszących: narożnikowa, wąska, szeroka, z frontami uchylnymi i pod zabudowę okapu. Meble wykonane w najwyższym standardzie oraz z najlepszych jakościowo materiałów. Więcej informacji w sieci naszych salonów oraz drogą mailową.

Przedstawione niżej aranżacje stanowią jedynie nie wielką część naszej bogatej oferty. Chcesz zobaczyć więcej? Już dziś odwiedź nasze salony.

modena

Dostępne w sieci naszych salonów!

System mebli kuchennych Modena składa się z: szafek dolnych: narożnikowa, wysoka, wąska z szufladami, pod zlw, pod zabudowę zmywarki i piekarnika. Szafek wiszących: narożnikowa, wąska, szeroka, z frontami uchylnymi i pod zabudowę okapu. Meble wykonane w najwyższym standardzie oraz z najlepszych jakościowo materiałów. Więcej informacji w sieci naszych salonów oraz drogą mailową.

eliza

Dostępne w sieci naszych salonów!

System mebli kuchennych Eliza składa się z: szafek dolnych: narożnikowa, wysoka, wąska z szufladami, pod zlw, pod zabudowę zmywarki i piekarnika. Szafek wiszących: narożnikowa, wąska, szeroka, z frontami uchylnymi i pod zabudowę okapu. Meble wykonane w najwyższym standardzie oraz z najlepszych jakościowo materiałów. Więcej informacji w sieci naszych salonów oraz drogą mailową.

tiffany

Dostępne w sieci naszych salonów!

System mebli kuchennych Tiffany składa się z: szafek dolnych: narożnikowa, wysoka, wąska z szufladami, pod zlw, pod zabudowę zmywarki i piekarnika. Szafek wiszących: narożnikowa, wąska, szeroka, z frontami uchylnymi i pod zabudowę okapu. Meble wykonane w najwyższym standardzie oraz z najlepszych jakościowo materiałów. Więcej informacji w sieci naszych salonów oraz drogą mailową.

KamDuo

Dostępne w sieci naszych salonów!

System mebli kuchennych KamDuo składa się z: szafek dolnych: narożnikowa, wysoka, wąska z szufladami, pod zlw, pod zabudowę zmywarki i piekarnika. Szafek wiszących: narożnikowa, wąska, szeroka, z frontami uchylnymi i pod zabudowę okapu. Meble wykonane w najwyższym standardzie oraz z najlepszych jakościowo materiałów. Więcej informacji w sieci naszych salonów oraz drogą mailową.

Olivia Soft

Dostępne w sieci naszych salonów!

System mebli kuchennych Olivia Soft składa się z: szafek dolnych: narożnikowa, wysoka, wąska z szufladami, pod zlw, pod zabudowę zmywarki i piekarnika. Szafek wiszących: narożnikowa, wąska, szeroka, z frontami uchylnymi i pod zabudowę okapu. Meble wykonane w najwyższym standardzie oraz z najlepszych jakościowo materiałów. Więcej informacji w sieci naszych salonów oraz drogą mailową.

KamDuo XL

Dostępne w sieci naszych salonów!

System mebli kuchennych KamDuo XL składa się z: szafek dolnych: narożnikowa, wysoka, wąska z szufladami, pod zlw, pod zabudowę zmywarki i piekarnika. Szafek wiszących: narożnikowa, wąska, szeroka, z frontami uchylnymi i pod zabudowę okapu. Meble wykonane w najwyższym standardzie oraz z najlepszych jakościowo materiałów. Więcej informacji w sieci naszych salonów oraz drogą mailową.