Wieczór aranżacji w HEBAN Elite

Jak podzielić przestrzeń naszego mieszkania. Jaka forma będzie najbardziej odpowiednia do zagospodarowania naszych wnętrz. Te i inne porady mogliśmy usłyszeć podczas „Wieczoru aranżacji” w salonie HEBAN Elite w Przemyślu. Udzielał ich architekt Zbigniew Winiarczyk.

Jak odkreślał architekt, funkcja wykonywanego przez niego zawodu bardzo zmieniła się na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. Dziś, kiedy salony meblowe oferują nam niezwykłe bogactwo wyboru coraz częściej zastanawiamy się nad tym, jaki kształt mogą przybrać nasze mieszkania, szukamy nowych rozwiązań. Funkcja i forma – to wyznaczniki jakimi powinniśmy się kierować w aranżacji przestrzeni naszego mieszkania. Jak tłumaczył Zbigniew Winiarczyk właśnie od ustalenia funkcji poszczególnych pomieszczeń powinniśmy zacząć. Warto zadbać o to, by przestrzeń dzienna była oddzielona od przestrzeni nocnej. – W strefie dziennej przebywamy w trakcie dnia, przyjmujemy gości, należy do niej kuchnia, jadalnia salon. Do strefy nocnej powinniśmy zaliczyć sypialnię, łazienki, garderobę.

W salonie meblowym HEBAN Elite w Przemyślu, mogliśmy się dowiedzieć nie tylko jak modnie i funkcjonalnie urządzić dom lub mieszkanie, ale też w jaki sposób dobierać dodatki i materiały do wykończenia ścian. Architekt poprowadził nas przez zasady sztuki budowania klimatu wnętrza za pomocą światła. Dla uczestników wieczoru organizatorzy przygotowali smakowity poczęstunek. Do ich dyspozycji byli także fachowi doradcy oraz sam architekt Zbigniew Winiarczyk, który po swojej prezentacji odpowiadał na wszystkie pytania związane z projektowaniem i urządzaniem wnętrz.

– Wieczór aranżacji wnętrz to wydarzenie, w trakcie którego z pomocą profesjonalnych dekoratorów wnętrz, a w tym przypadku architekta Zbigniewa Winiarczyka prezentujemy naszym klientom, gościom pomysły, sposoby, jak można w sposób ciekawy, nieszablonowy zaprojektować wnętrza – podkreślał Jacek Andrzejewski z firmy HEBAN. Jak dodawał impreza tego typu odbyła się w naszym mieście po raz pierwszy, ale już planowane są kolejne.

Źródło: Gazeta Przemyska, 17.03.2015r.

1 Comment

Comments are closed.

Przewiń do góry